Shoty


EVERYONE DESERVES A CHRISTMASSamotny policjant zazwyczaj spędza wigilię inaczej niż wszyscy. W tym roku wydaje mu się ona wyjątkowo nieznośna, gdyż musi uczestniczyć w wieczornym patrolu, który uważa iż jest całkowicie bezsensowny. Zmienia zdanie dopiero wtedy, gdy okazuje sie, że może uratować czyjeś życie.
Wydarzenia, które przyniosą ze sobą te święta, będzie można uznać za zdecydowany cud i przełom.

LATCH  - Mieszkający w Paryżu Harry, dostaje zaproszenie na wieczorny koncert nieznanego mu wcześniej zespołu. Jego wzrok przykuwa pewny siebie, energiczny wokalista, który w kontaktach ze znajomymi przybiera wręcz nienaturalnie nieśmiałą postawę. Jakie tajemnice skrywa muzyk? Jaką rolę w jego życiu odegra przypadkowo poznany chłopak z Paryża?

WHEN I WAS YOUR MAN - Louis i Harry spotykają się po kilku latach od zerwania. Jeden z nich ułożył sobie życie na nowo, drugi wciąż nie może wybaczyć sobie błędów młodości. Czy spotkanie byłych studentów będzie okazją na ponowne rozpalenie gorącego uczucia?

AND WHAT IF... -  Czasem krytykujemy innych, myśląc że to nie robi na nich żadnego wrażenia. Wysyłamy wiadomości, w których zamieszczamy obraźliwe, krzywdzące opinię będąc przekonanym że nikt tego nie przeczyta. Czasem dodamy jakiś głupi komentarz dla zabawy – żeby wywołać jakąś kłótnię w Internecie itp. I według nas to nie jest nic złego. A co jeśli ktoś to czyta? Co, jeśli przez jakieś słowo wypowiedziane przez nas ktoś traci poczucie własnej wartości i pewność siebie? A co, jeśli…


12 komentarzy :

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 2. Oczywiście, świetny pomysł. Uważam, że powinnaś robic coś świeżego, bo opowiadanie pisane za długo może znudzic. Jestem pewna, że one shoty będą tak samo ciekawe (ba, nawet bardziej (o ile się tak da :P )). - Tuńczyk

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście, że tak *.* świetny pomysł <3
  @girl_lovesdraco

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że to dobry pomysł :)
  Gdy będzie już One Shot #1 powiadomisz mnie na tt? :D
  @Olla1235

  OdpowiedzUsuń
 5. Też chcę być powiadomiona ;)

  @Hezzin1

  OdpowiedzUsuń
 6. chętnie będę takie coś czytała
  Marzena ze Śląska

  OdpowiedzUsuń
 7. Zwykle nie lubie shotów ale ten mi się wyjątkowo podobał czekam na następne :)

  OdpowiedzUsuń
 8. O boże oba genialne Proszę więcej !!! :****

  OdpowiedzUsuń
 9. Kocham wszystkie Twoje opowiadania, a shoty są tak samo świetną odskocznią ;** @wikbud1

  OdpowiedzUsuń